Priimu užsakymus

Rašykite:
uzsakymai@bukfaina.lt

Skambinkite  + (370) 618 00959

Puslapio nuotraukose bei aprašymuose matote, ką mes galime padaryti, todėl galite drąsiai užsisakyti tik Jums skirtus ir tik dėl Jūsų pagamintus daiktus.

Jei nežinote, ar mes sugebėsime padaryti tai, ko Jūs trokštate - rašykite ir klauskite - jei nesugebėsime - tikrai nemeluosime.

Apsisprendę užsakyti rašykite elektroninį laišką adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ir nurodykite temą: UŽSAKYMAS. Laiško tekste aprašykite savo pageidavimus, galite įdėti internete ar žurnaluose rąstų nuotraukų, kaip turėtų atrodyti Jūsų pageidaujamas daiktas (plagiatu neužsiimame, todėl nepadirbinėsime firminių ženklų ir negaminsime identiškai vienodai).

Susisieksime kiek įmanoma greičiau, pateiksime savo pasiūlymus, orientacines kainas, užsakymo įvykdymo terminus. Susirašinėdami suderinsime visas būtinąsias sąlygas, susijusias su konkrečiu užsakymu, kad neliktų jokių neaiškumų ar abejonių.

Užsakymas pradedamas vykdyti pilnai jį suderinus susirašinėjant bei gavus 70 proc. sutartos kainos išankstinį apmokėjimą. Įvykdžius užsakymą - užsakovas informuojamas ir turi apmokėti likusią sumą, bei siuntimo išlaidas. Jei užsakymo vertė didesnė nei 50 (Penkiasdešimt) eurų - siuntimas nekainuoja.

Gavus visą apmokėjimą, pagaminta prekė išsiunčiama užsakovo nurodytu adresu.

Kadangi daiktai gaminami pagal individualius užsakymus, tai šioms prekėms negalioja mažmeninės prekybos taisyklės ir nėra teisės aktais užtikrintos galimybės grąžinti prekę bei atgauti už ją sumokėtus pinigus. Tačiau, jei gauta prekė visiškai netenkina Jūsų poreikių ir neatitinka Jūsų lūkesčių - galite grąžinti prekę per 7 k. d. nuo jos gavimo ir atgauti nuo40 iki 60 proc. sumokėtos kainos (tai priklauso nuo to, ar galimas prekės perdarymas).

Apie ketinimą grąžinti prekę turite informuoti raštu ne vėliau, kaip per 1 k. d. gavę prekę. Susirašinėjimu suderinsime visas sąlygas - mes dirbame Jums.

 

Svajonės pildosi. Svajok atsakingai.