Priimu užsakymus

Rašykite:
uzsakymai@bukfaina.lt

Skambinkite  + (370) 618 00959

Kai kuriose galerijos nuotraukose pateiktos kainos - šias prekes galima įsigyti.

 

Apsisprendę pirkti, rašykite elektroninį laišką adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ir nurodykite temą: PIRKIMAS. Laiško tekste nurodykite prekės aprašyme esantį pavadinimą bei prekės kodą. Nurodykite miestą, kur reikėtų prekę pristatyti. Nurodykite, jei norite prekę supakuoti kaip dovaną ar pridėti linkėjimo kortelę.

Susisieksime kiek įmanoma greičiau, pateiksime savo pasiūlymus ir papildomų paslaugų kainas, užsakymo įvykdymo terminus. Susirašinėdami suderinsime visas būtinąsias sąlygas, susijusias su konkrečiu užsakymu, kad neliktų jokių neaiškumų ar abejonių.

Prekės išsiunčiamos užsakovo nurodytu adresu tik gavus visą apmokėjimą už užsakymą bei siuntimo išlaidas. Jei užsakymo vertė didesnė nei 50 (Penkiasdešimt) eurų - siuntimas nekainuoja.

Prekės, kurios įsigyjamos niekaip jų nekeičiant, gali būti grąžintos vadovaujantis LR mažmeninės prekybos taisyklėmis ar kitais teisės aktais. Tai yra  - prekės turi būti nedėvėtos, nesugadintos, originalioje pakuotėje (jei tokia yra), su visomis etiketėmis ir pan. Pinigai grąžinami tik už prekę (siuntimo išlaidos nekompensuojamos).  Pinigai pervedami į grąžinimo akte* nurodomą atsiskaitomąją banko sąskaitą ir tik gavus atgal prekes.

 

Prašyk ir tau bus duota.

 

*grąžinimo aktas atsiunčiamas drauge su įsigytomis prekėmis.